Enter your keyword

Kat Karşılığı İnşaat

KAT KARŞILIĞI İNŞAAT

    portfolio

Kullanmadığınız arsanızı değerlendirmek istediğinizde yada tek katlı bir ev yerine çok katlı bir apartman yaptırmak istediğinizde bir müteahhitle anlaşarak, müteahhit para yerine inşaattan bağımsız olarak bir yada daha fazla daire verme işlemine kat karşılığı inşaat denir.  Bu tür durumlarda hem daire hem dükkana sahip olma şansı yakalıyorsunuz. İstediğiniz takdirde sahip olduğunuz daireyi kiraya vererek ek bir gelir daha kazanabilir ve bu işi şansa dönüştürebilirsiniz. Sanılanın aksine oldukça karlı bir işlem olan bu işlem sizlerin rahatını sağlayacaktır. Yapacağınız yatırımda bizimle görüşerek konu hakkında daha detaylı bilgi alabilir, yapılan işleri görebilirsiniz. Ayrıca kat karşılığı inşaat işlemine başlamadan önce yapılan sözleşme ile de güveninizi kazanacağımızdan eminiz.

Müteahhit

Bir arsanız var ve siz bu arsaya bina dikmek istiyorsanız bu durumda arsanızı değerlendirmesi ve bina yapılması için müteahhite gidersiniz. Kat karşılığı anlaştığınız bir firma , arsayı inceleyip, planlamayı yapar. Plan hazırlandıktan sonra  belediyeden plana ruhsat alınır. Belediyeden izin alındıktan sonra , kaba inşaat işine başlanır. Kaba insaattan sonra ise  elektrik, su,sıva,doğalgaz,kalebodur, pencere/kapı boya işleri yapılır. Bu işler tamamlanırken müteahhitin alanında uzman kişilerle ve firmalarla çalışması gerekir. Herkes müteahhitlik yapamaz, iş yaptıracağınız zaman firmanın müteahhitlik belgesi olmasına dikkat etmelisiniz.

Yapı taahhüt

Mülkiyeti başkasına ait olan bir  yapının yapılmasını taahhüt edip inşaatını yapan işletmelere ‘ İnşaat Taahhüt İşletmeleri ‘denir.Bu müteahhit firmaları  inşaat yaptırmak isteyen kişilerin ya da kurumların inşaat yapım faaliyetlerini üstlenirler. İşe başlamadan önce inşaat taahhüt firması ile inşaatı yaptıracak kişi arasında Taahhüt Sözleşmesi imzalanır. Sözleşme imzalanmadan önce işverenin bazı işlemleri yapması gerekir. Bu işlemler; proje hazırlanması, keşif bedeli belirlenmesi, fiyatlandırma yöntemi tespiti, teklif alma yöntemi belirlenmesi, projenin ihaleye çıkarılması.

Antika Alanlar
Antika Alanlar
Antika
Antika Alanlar
Antika Ekspertiz
El Yazma Kuran Alanlar
Antika Kuran Alanlar
Antika Ferman Alanlar
Antika Saat Alanlar
Antika Silah Alanlar
Antika Kılıç Alanlar
Antika Berat Alanlar
Antika Tablo Alan Yerler
Antika Alanlar
Antika Ekspertiz
Çengelköy Börekçisi
Kadıköy Antika Alanlar
El Yazma Kitap
Plak Alanlar
Gümüş Alanlar
Ankara Antika Alanlar
Bursa Antika Alanlar
izmir Antika Alanlar
antalya Antika Alanlar
yalova Antika Alanlar
muğla Antika Alanlar
Antika Kılıç
Seo
ikinci el saat alan yerler
ikinci el saat alan yerler
ümraniye escort
ikinci el saat alan yerler
ikinci el saat alan yerler