Enter your keyword

KURUMSAL

Gelenekten Geleceğe Mimari Bakış..

HAKKIMIZDA
2005 yılında uzun soluklu hedeflerle yola çıkan Eyb İnşaat, farklı ölçeklerde pek çok projeyi hayata geçirdi. Oluşturduğu kalite standardından ödün vermeksizin, daima gelişmeye devam ederek, kurumsal çıtasını yükseğe yerleştirmeyi başardı. Kullanılan malzemelere gösterilen özen, detaylara verilen önem, son teknoloji ve yeniliklerin dikkatli takibi, hak edilmiş bir başarıyı da beraberinde getirdi. Başarısı ile ülkemiz yapı sektörünün gelişimine katkıda bulunan ,Eyb İnşaat uzun vadede gerçekleştireceği yeni projelerin temellerini de bugünden atıyor. Tecrübenin tuttuğu ışıkla kendini geliştirmeye devam ederken, ülkemizin kalkınmasındaki sorumluluğuna sahip çıkmaya devam ediyor.
 
HİZMETLERİMİZ

Eyb İnşaat, kuruluşundan bu yana ağırlıklı olarak kamu kurum ve kuruluşlarına müteahhitlik hizmetleri veriyor. 2005 yılından bu yana oluşan derin tecrübe, uzman teknik ekibi ile başarılı tasarımlara ve tamamlanan projelere dönüşüyor. Ayrıca Eyb İnşaat, son yıllarda konut sektöründe de önemli projelere imza atmaya başlamış bulunuyor. Yeniliğe açık olmayı ve en son teknolojiden yararlanmayı kendine ilke edinen Eyb Yapı İnşaat, hem iş ortaklarına hem de sosyal paydaşlarına verdiği güvenle, inşaat sektöründeki varlığını günden güne, daha da sağlam temellere dayandırmıştır.

HEDEFLERİMİZ
Eyb İnşaat kurumsal yapısını güçlendirip sürekli yeniliklere adım atarak, önemli projeler geliştirmeyi ve üretmeyi hedefliyor. Aynı zamanda yurt dışında da projeler üstlenerek ülkemize hizmet etmeye devam etmek, en büyük planları ve hedefleri arasında yer alıyor.

İnşaat sektöründe ürettiği her projenin bulunduğu konum ve değeri itibariyle insan hayatının kalitesini yükselten, hedef kitlesinin beklentilerine dokunabilen ve bu beklentiler karşısında mesajını güçlü bir şekilde ulaştırabilen ve ihtiyaçlar doğrultusunda devamlı gelişen, her aşamada çevresel faktörleri gözeten, hedeflerini her geçen gün arttıran, karşılıklı güven çerçevesinde inşaat sektöründe tüm beklentileri karşılayan lider marka olmak.

Ar-Ge odaklı çalışarak hizmetlerini ve mimarisini sürekli geliştirmek;Teknolojiyi ve onun beraberinde getirdiği tüm imkânları sonuna kadar kullanarak büyümek,İlk günkü sinerjiyi ve heyecanı ekibi ile koruyabilmek,Yarınları hayal ederek her projeyi planlamak ve şehre mimari değerler katmak,İnsan kaynaklarına gösterdiği önemi sahiplenerek savunduğu ahlâki değerlerle beslemek,Dürüstlüğü ve güveni temel alarak daha çok yatırım yapmak ve gelişmek.

“Kalite” kavramını tüm çalışanlarının dengeli olarak paylaştığı ortak sorumluluk olarak gören, bu doğrultudaki hedeflerini ve şirket vizyonu müşteri beklentilerine yönelik doğru ve orantılı bir şekilde geliştirir.

EYB YAPI bünyesindeki “Kalite Güvence Sistemi” mantığı, “kusursuz ürün ve hizmet ihtiyacına ulaşma çabası” üzerine kurgulanmıştır. Kalite; ulaşılan ve korunan bir seviye değil, koşullara göre en etkili ve olumlu yansımalarla yenilenen ve geliştirilen bir hedeftir.

EYB YAPI’nın kalite anlayışı çalışanlarının doğru şekilde bilinçlendirilmesi ve katılımı ile artacak, sağlam ve güçlü halkalardan oluşan başarılı bir “grub”a dönüşecektir.

EYB YAPI, tedarik ettiği malzeme seçiminden başlayıp insan kaynaklarına kadar süren her aşamada çevreye karşı sorumluluk bilincinde hareket eder. Çevreye karşı duyarlı olmak ve bu anlamda politikalarının sürekli gelişimi sağlamak, şirket yönetimi ve tüm ekibi için bir önceliktir.

EYB YAPI sürekli gelişim ve iyileştirme prensiplerini esas alarak; çevreyle uyumlu, insan hayatını kolaylaştıracak ve yaşam kalitesini arttıracak çözümleri hedeflenen her projenin tüm aşamasında çevresel faktörleri belirler, bunlara yönelik iyileştirme çalışmalarını yapar ve bu çalışmaları sürdürülebilir bir hale getirir.

Antika Alanlar
Antika Alanlar
Antika
Antika Alanlar
Antika Ekspertiz
El Yazma Kuran Alanlar
Antika Kuran Alanlar
Antika Ferman Alanlar
Antika Saat Alanlar
Antika Silah Alanlar
Antika Kılıç Alanlar
Antika Berat Alanlar
Antika Tablo Alan Yerler
Antika Alanlar
Antika Ekspertiz
Çengelköy Börekçisi
Kadıköy Antika Alanlar
El Yazma Kitap
Plak Alanlar
Gümüş Alanlar
Ankara Antika Alanlar
Bursa Antika Alanlar
izmir Antika Alanlar
antalya Antika Alanlar
yalova Antika Alanlar
muğla Antika Alanlar
Antika Kılıç
Seo
ikinci el saat alan yerler
ikinci el saat alan yerler
ümraniye escort
ikinci el saat alan yerler
ikinci el saat alan yerler